Publikohet kënga “Nina” nga Bruno, Flori dhe Klajdi

1 min read

 

Këngëtarët e njohur Bruno, Flori Mumajesi dhe Klajdi Haruni, kanë publikuar sot një projekt të ri muzikor.

“Nina” titullohet kënga e re nga djemtë e Threedots.

Muzikën dhe tekstin e këngës e ka bërë Flori Mumajesi, ndërsa për videoklipin është përkujdesur Max Production./21Media