Publikohet “TL” nga Elgit Doda

1 min read

Artisti shqiptar, Elgit Doda ka publikuar projektin më të ri “TL(Toxic Love)”.

Këtij projekti i është realizuar edhe videoklipi nga Full Moon Production, ndërkohë që teksti është shkruar nga Elgiti, në bashkëpunim me Alban Kondin, Donald dhe Romeno Veshaj.

Kujtojmë se, projekti i fundit se nga Elgiti është “Thare”.

Një tjetër projekt i cili shënoi një sukses të radhës për Elgitin është “Larg”./21Media