Publikon foto të realizuar në vitin 2018, Tuna: Kur fjala COVID nuk ekzistonte

 
Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna, nuk ka qenë aktive në skenë e po ashtu edhe me projekte muzikore. Ajo i është përkushtuar në maksimum fëmijëve të saj.
Mirëpo, në rrjetet social ajo ka qenë aktive vazhdimisht me publikimin e fotografive nga përditshmëria.
Një fotografi të realizuar në vitin 2018, Tuna e ka postuar sot në InstaStory.
“Tri vite më parë, kur fjala COVID nuk ekzistonte. Ju thash…”, ka shkruar Tuna krahas fotografisë.

Këngëtarja është nënë e dy fëmijëve Tianit dhe Zenit./21Media

 

Back to top button