Qeveria e Kosovës mblidhet sot

Qeveria e Kosovës do të mbajë sot mbledhjen e radhës.

Sipas njoftimit, kabineti qeveritar do të mblidhet në ora 12:00.

Më pas, kryeministri i vendit, Albin Kurti dhe zëvendëskryeministrja Donika Gërvalla do të mbajnë konferencë për media.

Back to top button