“Ramushi dëshmoi se vlerat e lirisë duhet të mbrohen”

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Matoshi ka thënë se Haradinaj ka dëshmuar se vlerat e lirisë duhet të mbrohen

Analisti Halil Matoshinë “Click” të RTV21 është shprehur i lumtur më lirimin e liderit të AAK-së duke thënë se Ramushi ka krijuar një konsensus të brendshëm në Kosovës që vlerat e lirisë duhet të mbrohen me çdo kusht, shkruan rtv21.tv

Po ashtu Matoshit tha se Haradinaj ka dëshmuar se Serbia në fushatën e saj për fabrikimin e provave dhe fakteve  të paqena për çlirimtarët e Kosovës dhe qytetarët e vendit të defashtizohet dhe që të dal pas një shekullit na armiqësia dhe urrejtja që ushqejnë ndaj shqiptarëve./21Media