Rashica me djalin e tij në “garë” për çaj të rusit

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica dhe bashkëshortja e tij, Belkiz Kera së fundmi kanë gjetur kohë për pushime.

Çifti ka shkuar në Turqi, ku bashkë me ta është edhe djali i tyre Tiani të cilët siç duket po kalojnë mjaft bukur. Kjo po shihet nga pamjet që Miloti dhe Belkizi i kanë publikuar në rrjete sociale.

Në një imazh të publikuar nga Miloti ku shfaqet bashkë me djalin vëmendje ka marrë mbishkrimi që ai e ka lënë poshtë kësaj fotografie.

“Tu u shty për çaj”, ka shkruar Miloti teksa i ka lënë edhe disa emoj duke qeshur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MILOT RASHICA (@milotrashica7)

Kujtojmë se, Miloti dhe Belkizja janë në pritje të fëmijës së dytë. Ata tashmë kanë bërë të ditur se dashuria e tyre do bekohet përsëri edhe me një djalë./21Media