Refuzohet lirimi i përkohshëm i Hashim Thaçit

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Kërkesat e njëjta janë refuzuar edhe për Selimin, Krasniqin dhe Veselin

Ish Presidenti Hashim Thaçi,  do të vazhdojë të qëndrojë në paraburgim në Hagë pasi kërkesa e tij për t’u mbrojtur në liri u refuzua nga gjyqtari i gjykatës Speciale Nicolas Guillou.
Përpos Thaçit kërkesat për lirim me kusht u janë refuzuan edhe Rexhep Selimit e Jakup Krasniqit dhe më parë edhe Kadri Veselit./21Media