“Refuzuar” publikohet nga Fifi

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun, Filloreta Raçi-Fifi ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga e re e Fifit titullohet “Refuzuar”, shkruan rtv21.tv

Për tekstin e këngës “Refuzuar” është kujdesur vet Fifi, ndërsa për producimin DuoBassRecords.
Kënga e fundit nga Fifi është “Dehur”./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button