Një pensionist është gjetur i mbytur sot në mesditë në plazhin Seman të Fierit

Një pensionist është gjetur i mbytur sot në mesditë në plazhin Seman të Fierit

Banorët e zonës gjetën trupin e pajetë të 80 vjecarit në grykëderdhjen e kanalit të hidrovorit Hoxharë.

Ditën që u raportua zhdukja e tij, i moshuari nga fshati Dërmenas ka qenë duke peshkuar. Hetuesit po punojnë zbardhjen e ngjarjes dhe trupi ëtshtë dërguar për t’ia bërë autopsinë.