Rina publikon albumin e parë “Balerina”

Artistja shqiptare, Rina Balaj ka publikuar albumin e parë në karrierë, “Balerina”.
“Balerina” përmban dhjetë këngë.
“Addiction”, “Cali”, “Sativa”, “ChaCha”, “Aver”, “Mia”, “Bad Rosita”, “1joint”, “Fighter”, “Blue”, janë këngët pjesë e “Balerina”.
“Albumi është tani i disponueshëm, linku në bio”, ka shkruar Balaj në disa fotografi të kopertinës të publikuara në rrjetin social Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)


Gjithashtu, dy nga këngët janë bashkëpunime, “ChaCha” me SinBoy dhe “Blue” me Dj Amelia./21Media

Back to top button