Robini e Marigona bëhen prindër për herë të parë

Çifti i ëmbël, Robin Krasniqi dhe Marigona Krasniqi janë bërë prindër për herë të parë.
Përmes një fotografie, çiftin e kanë uruar familjar të tyre.
“Urime Haxhi Robin Krasniqi ishalla me jetë të gjatë e të lumtur u plakshi bashkë”, shkruan një i afërm i Krasniqit.
Robini e Marigona kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në korrik të këtij viti./21Media

Back to top button