Robini e Marigona i realizojnë fotosesion e parë djalit

Çifti i ëmbël, Robin Krasniqi dhe Marigona Krasniqi janë bërë prindër për herë të parë më 12 shtator.

Dyshja e njohur u bekuan me djalë, të cilit ia vunë emrin Meyson, shkruan rtv21.tv

Duke i shijuar ditët më të ëmbla të jetës, Robini e Marigona vazhdimisht po publikojnë fotografi të ndryshme në rrjetet sociale. Kur jemi te kjo e fundit, Robini përmes një postimi në Instastory ka treguar se vogëlushit i kanë realizuar fotosesionin e parë.

“Pasuria me e madhe në jetën time”, ka shkruar ndër tjera Robini në Instagram./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button