Ronaldo ndan fotografinë e parë me Rodriguez që nga vdekja e të birit

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez kanë shpërndarë foton e parë të vajzës së tyre.
Në një postim në Instagram, Ronaldo shihet duke mbajtur në dorë vajzën e tij të porsalindur dhe duke buzëqeshur me katër fëmijët e tjerë dhe partneren prej shumë kohësh, Georgina Rodriguez.
“Duam t’i falënderojmë të gjithë për të gjitha fjalët dhe gjestet e mira. Mbështetja juaj është shumë e rëndësishme dhe ne të gjithë ndjejmë dashurinë dhe respektin që keni për familjen tonë. Tani është koha të jemi mirënjohës për jetën që sapo kemi pritur në këtë botë”, ka shkruar Ronaldo.

 

5,74.965 C517.703,76.634 519.376,77.658 521.349,78.425 C523.257,79.167 525.438,79.673 528.631,79.82 C531.831,79.965 532.853,80.001 541,80.001 C549.148,80.001 550.169,79.965 553.369,79.82 C556.562,79.673 558.743,79.167 560.652,78.425 C562.623,77.658 564.297,76.634 565.965,74.965 C567.633,73.296 568.659,71.625 569.425,69.651 C570.167,67.743 570.674,65.562 570.82,62.369 C570.966,59.17 571,58.147 571,50 C571,41.851 570.966,40.831 570.82,37.631″>
View this post on Instagram

 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)


Çifti kishte thënë se vajza e tyre e porsalindur po u jepte të dyve “forcë” pas vdekjes tragjike të djalit të tij.
ë dy, të cilët lindën më 18 prill, ishin fëmijët e pestë dhe të gjashtë të sulmuesit të Manchester United./21Media

Back to top button