Rramanli: Treni përplas veturën – dy të lënduar

Dy persona janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Rramanli të Kumanovës. Aksidenti ka ndodhur mes trenit dhe një makine. Drejtoresha e spitalit të përgjithshëm, informoi se në spital janë pranuar dy pacientë dhe pas ndihmës së ofruar janë transferuar në klinikat e Shkupit./21Media

Back to top button