Policia ka bërë të ditur se mbrëmë një femër nga Prishtina është marrë me dhunë nga ish i dashuri i saj.

Sipas policisë, i dyshuari është larguar nga vendi  ngjarjes me veturën e tipit ”Mercedes”.

Policia rastin e ka cilësuar si ”rrëmbim”.

Ndërkaq, lidhur me ngjarjen janë njoftuar njësitë përkatëse policore si dhe prokurori kujdestar. Rasti është iniciuar dhe është duke u hetuar./21Media