Ryva Kajtazi dhe Turabi publikuan këngën “Hajde ma knena”

Këngëtarja Ryva Kajtazi ka publikuar sot një projekt të ri muzikor në bashkëpunim me Turabin.
Kënga mban titullin “Hajde ma knena” dhe është ritmike duke iu përshtatur sezonit të verës.
Producent i këngës është Nurteel, ndërsa për videoklipin është përkujdesur produksioni Urban Graphics./21Media

Back to top button