Së shpejti bashkëpunimi i Yllit me Ermalin

Dy emrat e njohur të skenës kosovare, Ermal Fejzullahu dhe Yll Limani duket se i kanë bashkuar forcat për një projekti të ri.
Dyshja ende nuk kanë dhënë ndonjë lajm të konkretizuar në lidhje me këtë bashkëpunim. Por që kështu la të kuptohet një postim i Yllit në Instagram kur publikoi një fotografi me Ermalin.
“Nashta pe bojna një këngë me Ermal Fejzullahu”, ka shkruar Ylli mbi fotografinë e publikuar në Instagram.

Mbetet të shihet se çfarë kanë në plan dyshja e njohur./21Media

Back to top button