”Se të dua” publikohet nga Aurela Gaçe

Artistja e njohur shqiptare, Aurela Gaçe, ka publikuar projektin e ri muzikor.

”Se të dua” mban titullin kënga e radhës e këngëtares, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Teksti është shkruar nga Aurela dhe Rozana Radi, kurse për muzikën është përkujdesur Gent Myftaraj./21Media

Back to top button