Sërish tërmet në Shqipëri, ndjehen lëkundje pas mesnate

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Epiqendra ne Shetaj

​Pas një qetësie 2 ditor një paslëkunjde tjetër është shënuar në Durrës.

Mbrëmë në orën 00:14 është shënuar një lëkundje me magnitudë 4.83 dhe si epiqendër ishte në Shetaj në Durrës, pranë Kepit të Rodonit.

Epiqendra e kësaj paslëkundjeje ishte 38 km nga Tirana. Thellësia ishte 10 km.