Shakira shfaqet me dashurinë e saj të pastër

Përmes një deklarate të përbashkët për shtyp muaj më parë, Shakira dhe Gérard Piqué njoftuan ndarjen e tyre pas dymbëdhjetë vitesh së bashku
Shakira dhe Pique së bashku kanë dy djemë. Pas ndarjes, Shakira duket se kohën më të madhe po e kalon me djemtë.
Së fundmi, në Instagram këngëtarja ka publikuar një fotografi me dy djemtë e saj, por ajo që tërhoqi vëmendjen ishin fjalët që kishte shkruar.
“Dashuria më e pastër”, ka shkruar Shakira./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shakira (@shakira)

Back to top button