Shkurte Gashi publikon portretin familjar

Këngëtarja Shkurte Gashi këtë muaj bë nënë për herë të dytë. Ajo dhe partneri i saj Albert Limani sollën në jetë një djalë të cilit emrin ia vënë Kron.

Shkurta sot ka publikuar fotografitë e para familjara me anëtarin e ri të familjes.

”Të lumtur me ardhjen tënde Kron”, ka shkruar Shkurta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shkurte Gashi (@shkurtegashi_)

 Kutojmë së çifti kanë edhe një djalë më të madh, Malin cili është dy vjeç./21Media

Back to top button