Shpërblehen kampionet olimpike

MKRS shpërblen Krasniqin, Gjakovën dhe Kukën për suksesin në Tokio
Dy kampionet olimpike, Distria Krasniqi e Nora Gjakova si dhe trajneri Driton Kuka, kanë pranuar sot shpërblimet shtetërore nga Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, pas suksesit historik në Olimpiadën e Tokios./21Media
 

Back to top button