Sinan Vllasaliu thotë “Babo”

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur nga publiku, Sinan Vllasaliu sot publikoi projektin e radhës.

Kënga titullohet “Babo”, të cilën artisti e lansoi me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin e këngës Sinani ka bashkëpunuar me Ilir Beranin dhe Ghulo-n, ndërsa për muzikën me Ilir Beranin dhe Granit Gashin.

Orkestrimi i këngës është bërë nga Alban Furtuna, ndërkaq për videoklipin është përkujdesur Bug Production./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button