Sonte publikohet bashkëpunimi i Mozzikut dhe Loredanës

1 min read

 

Rep-artistët e njohur, Mozzik dhe Loredana sonte do të publikojnë bashkëopunimin e radhës.

Lajmin e kanë bërë të ditur artistët para pak ditësh, ndërsa sot, Loredana përmes një videoje ka informuar se projekti do të publikohet në orën 23:59 minuta.

Nga video e publikuar kuptohet se projekti i radhës i artistëve do të jetë me videoklip.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana)

Ndryshe, kënga e fundit e Mozzik dhe Loredanës është ”Rosenkrieg”, e cila është publikuar më 28 maj dhe deri tani në Youtube ka arritur mbi 9 milionë klikime./21Media