Sot mot i vranët dhe me shi

Në vendin tonë sot do ta mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu.

Temperaturat minimale pritet të jenë 4 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri në 9 gradë Celsius./21Media

Back to top button