Stresi i shkon në konak Gani Gecit, ky i fundit u lirua në pushim nga burgu

Ish- deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci është liruar për një natë në pushim nga burgu , e në konakun e tij për ta vizituar ka shkuar reperi, Arkimed Lushaj- Stresi.

Djali i Gani Gecit ka publikuar në llogarinë e këtij të fundit në Facebook imazhe nga pritja që i kanë bërë Stresit si dhe ka njoftuar se sot po festojnë edhe ditëlindjen e vëllait- axhit Fadil Gecit./21Media

 

Back to top button