Sulmohet me thikë një burrë në Ferizaj

Është sulmuar me thikë një person në Ferizaj, të mërkurën.

Ngjarja ka ndodhur si pasojë e një mosmarrëveshje në mes të dy palëve, thuhet në raportin 24 orësh.

Policia nga i dyshuari kanë sekuestruar një revole dhe një thikë, ku me vendim të prokurorit pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Policia rastin ka cilësuar si “Kanosje”./21Media

Back to top button