Sulmoi gruan dhe vajzën, arrestohet një person në Shtërpcë

Është arrestuar një burrë nga Shtërpca nën dyshimin se pas një zënke verbale që kishte pasur me bashkëshorten dhe vajzën e tij, i kishte sulmuar fizikisht.

Rasti ka ndodhur të dielën rreth orës 17:50.

Sipas policisë, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./21Media

 

Back to top button