SUPERLIGA: Beteja për kreun dhe mbijetesën

Llapi premton luftë në dy frontet, Malisheva më e mira në tri xhirot e fundit
Fundjava e elitës së futbollit kosovar i buzëqeshi ekipit lider, Ballkanit, pasi që të gjithë kundërshtarët për titull barazuan. Te Llapi besojnë ende në titullin kampion, pavarësisht se janë 10 pikë prapa.(E pergaditi -Art KUQI)./21Media

Back to top button