SUPERLIGA: Dukagjini kërkon garë korrekte

1 min read

E një prej katër skuadrave që po lufton për të mbijetuar në rangun elitar, Dukagjini, ka bërë thirrje për sportivitet në dy xhirot e fundit. Flasin trajneri Armend Dallku dhe futbollistët Altin Mërlaku e Ilir Syla./E pergaditi-Art KUQI)./21Media