Rep-artistja kosovare, Doruntina Shala e njohur si Tayna, ka udhëtuar drejt ishujve Maldive.

Në këtë udhëtim Tayna ka shkuar bashkë me shoqet e saja, e në mesin e tyre është edhe Agnesa Vuthaj.

Në rrjetin social Instagram, reperja ka ndarë dy video nga resorti ku është duke qëndruar.

Tayna më 18 mars ka publikuar projektin e fundit muzikor. Tayna në bashkëpunim me reperen gjermane, Ivorian Doll, realizuan këngën e titulluar “WTF” e cila është finalizuar në studiot e Friends Entertainment, me tekst të shkruar nga Tayna dhe Ivorian./21Media