Të martën hidhet shorti për çerekfinalet e Kupës së Kosovës

Të martën në orën 12:00 në selinë e federatës së Futbollit të Kosovës do mbahet tërheqja e shortit për fazën e çerekfinales së Kupës së Kosovës.
Klubet pjesëmarrëse në këtë fazë të garës janë Prishtina, Llapi, Ballkani, Gjilani, Malisheva, Behari, Trepça’89 dhe Vushtrria.
Ndeshjet e ardhshme të kësaj gare pritet të sjellin përballje mjaft interesante dhe përplot emocion./21Media

Back to top button