A do të qëndrojë Zidane në Real?

Zinedine Zidane ka folur për të ardhmen e tij te Reali

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane në një konferencë për shtyp ka folur për të ardhmen e tij.

Ai ka thënë se nuk është i sigurt nëse do të qëndrojë në Real apo jo.

“Unë nuk mund të garantojë që sezonin e ardhshëm do të jem në krye të Real Madridit”, ka thënë Zidane.

Deklarata e Zidanes, vjen para derbit me Atletico Madridin dhe përplasjeve me Bayern Munichun në kuadër të Champions Leagues.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button