“Ti ndriçon ditët e mia” i thotë Anwar Duas në përvjetorin e 2-të

1 min read

LONDON, ENGLAND - JULY 06: Dua Lipa and Anwar Hadid attend Barclaycard Presents British Summer Time Hyde Park at Hyde Park on July 06, 2019 in London, England. (Photo by Dave J Hogan/Getty Images)

 

Këngëtarja, Dua Lipa dhe modeli Anwar Hadid sot festojnë përvjetorin e dytë të lidhjes.

Kjo lidhje e Duas ka qenë ndër më të përfolurat, pas ndarjes së pazëshme, me kuzhinierin, Isaac Carew.

E sot, nuk kanë munguar postimet e veçanta me dedikime ndaj njëri-tjetrit të Duas dhe Anwar.

“2 vite me gruan më të dashur, ti ndriçon ditët e mia, të dua”, ka shkruar Anwar, sipër fotos me Duan.

“Të dua, urime 2 vjetorin”, ka shkruar Dua./21Media