Triumfon Chelsea

Chelsea fitoi ndaj Bournemouth-it

Skuadra e Chelseas sonte shënoi fitore bindëse 1:3, ndaj ekipit të AFC Bournemouth.

Fitoren skuadrës së Antonio Contes ia siguruan autogoli i Smithit në minutën e 17-të, i Hazardit në të 20-ën dhe i Alonsos në minutën e 68-të, shkruan rtv21.tv

Ndërsa, golin e vetëm për skuadrën vendase e shënoi King në minutën e 42-të të ndeshjes.

Ndeshja përfundoi me rezultat 1:3./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button