Tuna dhe Skerdi lansojnë “A je”

Artistët Tuna dhe Skerdi kanë lansuar projektin më të ri muzikor.

“A je” titullohet kënga e dyshes.

E realizuar me videoklip, kjo këngë plotë ritëm vjen në ditëlindjen e Tunës.

“A je” erdhi pikërisht si dhuratë nga kolegu i saj Skerdi, për ditëlindjen e 37-të të artistes.

E fundit nga Tuna është “Melaqe” në të cilën erdhi në bashkëpunim me Fifin.

Projekti i fundit nga Skerdi është “Du du”./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button