“Unë dhe ti” publikohet nga Elgit Doda

Këngëtari nga Shqipëria, Elgit Doda, ka publikuar sonte një projekt të ri muzikor.
“Unë dhe ti” titullohet kënga e re që është kompletuar edhe nga ana vizuale.
Producent i këngës është vet këngëtari, i cili poashtu ka shkruar edhe tekstin, ndërsa miksimin dhe masterizimin e ka bërë Marenglen Boja./21Media

Back to top button