United gjenë zëvendësuesin e Ibras

Mourinho e dëshiron në radhët e veta sulmuesin e Realit

Menxheri i Manchester United, Jose Mourinho ka biseduar me krerët e klubit mbretërorë rreth një mundësie të transferimit të sulmuesit Alvaro Morata, raporton Don Balon shkruan rtv21.tv

Pas lëndimit të Ibrahimovic i cili do të jetë për një kohë të gjatë jashtë fushave të blerta, United është duke kërkuar zëvendësimin e tij dhe pikërisht Mourinho e ka vënë në krye të dëshirave të tij sulmuesin e Realit të cilin do të tentoj ta transferojë gjatë afatit kalimtarë të verës./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button