Urimi i Bebe Rexhës për ditëlindjen e të dashurit

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, që një kohë po shijon një lidhje dashurie me drejtorin e fotografisë dhe pronarin e produksionit “Moving Images Entertainment”, Keyan Safyari.
Në ditëlindjen e tij të 39-të, nuk ka munguar një dedikim nga këngëtarja.
“Urime ditëlindjen Keyan. Të dua”, ka shkruar Bebe Rexha krahas fotografive që ka postuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)


Fotografitë që këngëtarja ka ndarë në Instagram, janë pëlqyer dhe komentuar shumë nga ndjekësit./21Media

Back to top button