Vazhdon sfida Shqipëri-Poloni

1 min read

Pas ndërprerjes prej disa minutave, futbollistët e Shqipërisë dhe Polonisë në “Air Albania” po vazhdojnë minutat e mbetura në fushë.

Ndeshja është ndërprerë pas hedhjes së gjësendeve në fushë nga ana e tifozëve të Shqipërisë.

Kjo ka ndodhiur pasi që mysafirët kanë shënuar në pjesën e dytë nga Swiderski, në minutën 77-të.