Një burrë është gjetur pa shenja jete dje rreth orës 14:15 në Malishevë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore (IML) për obduksion.

Sipas policisë rasti vazhdon të hetohet./21Media