Një grua është gjetur e vdekur dje në banesën e saj në Obiliq.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Rastin është cilësuar si “Hetim i vdekjes”.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion./21Media