Vdes një person

Ka vdekur një person pasi ka rënë një pus (bunar)

Një person ka humbur jetën në fshatin Siqevë të Klinës, pasi i njëti ka rënë një pus (bunar). Vdekjen e të cilit e ka konstatuar mjeku kujdestar.

Njësit përkatëse dhe emergjenca kanë dal në vend-ngjarje dhe kanë nxjerrë viktimën. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin  e mjekësisë Ligjore për Obduksion. Rasti është duke u hetuar.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button