Vdiq në moshën 27 vjeçare ish-Missi i njohur

1 min read

Në moshën 27 vjeçare ka vdekur Ish-Miss Brazili, Gleycy Correia.

Raportohet se Gleycy ishte ne koma për dy muaj, e cila kishte pasur komplikime pas një operacioni për heqjen e bajameve.

Ajo thuhet se kishte pësuar gjakderdhje masive dhe një atak në zemër vetëm disa ditë pasi kishte bërë operacionin.

Gleycy Correia mori titullin e më të bukurës në Brazil në vitin 2018./21Media