Vidhen dokumente personale, para e stoli ari në Istog

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Policia informoi se të shtunën në mbrëmje në një shtëpi në Istog është vjedhur një armë, dokumente personale, para e stoli ari.

“Viktima mashkull kosovar, ka raportuar se të dyshuar të panjohur kanë hapur me force një dritare të shtëpisë së tij  dhe nga aty i kanë vjedhur armen me dokumente tjera personale, të holla dhe stoli ari.”, bëri të ditur sot policia.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori./21Media