Viktimat e dhunës në familje

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

 

Avokati i Popullit, ka gjetur shkelje në dy raste që lidhen me mbrojtjen e viktimave të dhunës në familje dhe i është drejtuar me rekomandime konkrete institucioneve përgjegjëse./21Media