Vjedhje në aeroportin “Adem Jashari”

Është arrestuar një person i dyshuar pasi që një valixhe dhe një çantë krahu me dokument personale dhe 100 € para të gatshme janë gjetur te ai, të cilat i kishte raportuar si të humbura ankuesja pasi kishte arritur në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës.

Sipas raportit të Policisë rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 09:00 në aeroportin “Adem Jashari”.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./21Media

Back to top button