Vushtrri: Urat pa mbrojtëse! (VIDEO)

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Problem për banorët, kërkojnë një zgjidhje

Dy urat në qytetin e Vushtrrisë, që lidhin me shkollën fillore “Naim Frashëri”, dhe rrugën “Mehmet Konjuhi” paraqesin problem për banorët të cilët po kalojnë çdo ditë aty pari. Banoret kërkojnë zgjidhjen e këtij problemi të përditshëm.(Teksti & kamera – Arlinda HOXHA)/21Media