West Ham dëshirojnë Wilshere-n

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Mesfushori i Arsenalit, anglezi Jack Wilshere me gjasë të madhe do të largohet nga klubi i tij gjatë verës

Klubi tjetër nga kryeqyteti janë të interesuar për të. West Ham janë të gatshëm të paguajnë 30 milionë funte për shërbimet e përfaqësuesit të kombëtares angleze gjatë afatit veror, shkruan rtv21.tv.

Wilshere sezonin aktual po e kalon si i huazuar tek Bournemouth, dhe me pak vend në mesfushën e Arsenalit do të kërkojë skuadër të re në fund të sezonit./21Media