"Ke pi shumë" thotë Ylli

“Ke pi shumë” thotë Ylli

Për të gjithë fansat e këngëtarit Yll Limani ka një lajm të mirë. Ai sapo ka publikuar projektin e ri muzikor. Kënga titullohet “Ke pi sonte shumë” dhe për tekstin e muzikën është përkujdesur vet Yllii, përcjell rtv21.tv

Ndërkohë që Ylli para pak muajsh ka publikuar edhe videoklipin e këngës  “Shiu” me të cilën ishte pjesëmarrëse në Festivalin e Këngës në RTSH, këngë e cila u mirëprit shumë nga publiku. Mbetet të shihet se a do të ketë “fatin” e njëjtë edhe projekti i  ri./21Media